Mayhem

Mayhem

Mesaj tarafından dima Bir C.tesi Ağus. 02, 2008 2:30 pm

Mayhem Norveçli bir Black Metal grubudur. 1984 yılında kurulmuştur. Grup gitarda Euronymous, bas gitarda Necrobutcher, davulda da Manheim tarafından kuruldu. Ancak sürekli eleman değişikliği yaşayan grup 1988 vokalde Dead ve bateri de Hellhammer ile istikrarlı bir kadroya kavuştu. Grup bu kadrosuyla Norveç dışında 2 kere konser vermiştir. Bu konserlerden biri Leipzig'de diğeri de İzmir'de verilmiştir.

1991 yılında solist Dead intihar etti. 1993 yılında efsanevi albümleri "De Mysteriis Dom Sathanas"'ın tamamlanmasının ardından Euronymous, Burzum adlı tek kişilik grubun yegane elemanı Count Grishnackh (Varg Vikernes) tarafından öldürüldü. O dönemden bu yana baterist Hellhammer dışında kadro neredeyse her albümde değişti. Grup hala müzik çalışmalarına devam etmektedir

Admin

Kadın
Hobiler : nette takılmak/müzik dinlemek/toplu yapmak xD
Lakap : DİMA
İleti : maymundan geldim şüpeli bellki yaşlandıkça katıra gidiorum en azından orası belli xD
Favori Lafınız : " biraz gülümseme biraz yalan,yorgun düştüğünde seni ayakta tutan"
Rep :
100 / 100100 / 100

İsim : Dima

Kullanıcı profilini gör

Geri: Mayhem

Mesaj tarafından GaZeRocK Bir Perş. Ekim 09, 2008 11:59 am

vuuu güzel grup ... teşekkürler canım

れいた ReiTa*mM aŞkıMsıN

Even at the end he was still smiling
GaZeRocK
Super Mod
Super Mod

Kadın
Hobiler : Dans etmeyi çok severim .. müzik dinlemeyi çok severim ... anime - drama ve video izlemeyi çok severim.... konuşmayı insanları güldürmeyi ve onları mutlu etmeyi çok severim. insanları mutlu edince bende mutlu oluyorum... yardım etmeyi çok severim...
Lakap : ZepçüK
Favori Lafınız : ReiTa*mm -\^o^/-
Rep :
80 / 10080 / 100

Ruh Halim :
İsim : SuzuKi Hikaru

Kullanıcı profilini gör http://nelchan.blogspot.com/